Dark Souls FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Souls világán alapuló fórumos szerepjáték.


You are not connected. Please login or register

Ookami by Sir Ookami

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ookami by Sir Ookami Empty Ookami by Sir Ookami Sat Jul 09, 2016 11:36 am

Sir Ookami

Sir Ookami

Név:Sir Ookami (a család név ismeretlen)
Nem:Férfi
Faj:Ember
Kaszt:Logisztikai tuladjon el távolító avagy Tolvaj
Szövetség:Csak ha muszáj de egyébként nem társul

Kinézet: Ha az ember rá néz nem lát belőle sokat csak a szemét s ha megkérdezik tőle ,hogy miért takarja el az arcát csak annyit felel :"A szem a lélek tükre s ha belenézel egy másik ember szemébe láthatod a szándékát de még a múltját is ",de ez persze csak elterelés mivel az arcának bal oldala a szeméig végig égés nyomos,s a jobb szeme felett egy mély vágás nyom húzódik , haja fekete mint a holló tolla de hosszú mint egy kígyó farka,szeme kék mint a tenger,testfelépítésre egy normális 25 éves felnőttet juttat az eszünkbe,páncélja bőr szereti a minotaurusz szarval díszített ruhákat de az óriások szövetét sem veti meg .S mikor egyedül van csak egy ágyék kötőt visel az tcán csak a harci páncéljában látható bőr és szövet egy teljes maszkal ,bőrpáncél ami inkább tűnik egy lábos fedelének mint egy pajzsnak, fegyvere a 2 rövid tőre amik hajlítottak mint a hold sarlója.

Személyisége:Nem túl bőbeszédű de ha van véleménye kimondja még ha az másokat meg is bánt és ha valami nem tetszik neki lehet hogy nem teszi meg de lehet hogy igen cska egyedül , tolvaj létére eléggé barátságos persze csak az emberek erszényét szereti ,sok fájdalmas emléke jut néha eszébe olyankor ha megzavarják hirtelen ingerül és forró fej lesz de nem kell sok idő és lenyugszik.

Előtörténet:Születettem: 35 évvel ezelőtt  egy kis nyomor negyedében egy távoli városkának ,apám pap volt anyám meg egy átlagos házi asszony, már gyermekként nagyon ügyes akrobata és még jobb dumagép voltam , sok bajtól óvott meg  az eszem és a fürgeségem,bár mivel eszem több volt mint a többi kortársamnak így ki lettem közösítve minden "klikk"-ből, sokat bántottak a városban élő gyerekek s nem csak a nyomor negyedben élő hanem a nemes negyedekben is . Ám volt egyszer kétszer hogy a nyomor negyedben élő gyerekeknek segítettem azzal hogy ételt lopott . 18 éves korában volt egy szép lány kit szeretőmként tudtam vagy lehet hogy a lánynak voltam  a szeretője már nem mondom el úgy sem mivel ez a lány volt az egyetlen szerelmem (mily csodás is az első szerelem nem igaz ? ) . Ám szegény "ártatlan " lányt meggyilkolták s rám fogták a gyilkosságot ezért katakombába zártak . Ám a katakombákban Aldrich hűségesei az urak kiknek kellett egy jó  információ szerző s őt választották ki eme nemes és öngyilkos vállalkozásra,mivel az információ a feketepiac bezáráshoz kellett ,az információ szerzésnek több lépcsője van felkutat ni beilleszkedni s szépen csendben fű alatt megkeresni a fonalak közös pontját. Itt lépett a képbe a legnagyobb erényem hogy én egy tolvaj és egy bűnös elő életű ember vagyok , aki bármit megtehet szóval neki álltam üzletelni a fekete piacon s azért ha az ember kimegy egy ilyen helyre nem tudja mikor fogják átvágni a torkát vagy az erszényét mikor akarják elvinni egy sétára, s mivel ehhez értettem én is a legjobban így pár erszény az én erszényemet boldogította ám az egyik nemesebb ember testőre elkapott és ő okozta a szememen a sebet a szemét . Ám mivel láttam az urát egy ilyen mocskos helyen így készséges volt velem szemben az információk kiszolgáltatásával persze előtte meg kellett ölnöm a testőreit de meh járulékos veszteség, s így kerültem bele a sűrűjébe eme szép szervezetnek . S az egyik esti partin ott volt a fekete piac krémje de még a központi csomó pont is szóval ez volt az alkalom amire vártam . Kiszöktem a partiról le a katakombákba szóltam egy őrnek hogy jöjjenek velem megmutatom a házát a csomópontnak . Ettől a pillanattól kezdve nem volt vissza utam minden nap be kellett járjak oda és minden nevet amit halottam meg kellett keressek személyesen megmutatnom az őröknek, most így bele gondolva családokat és életeket tettem tönkre de milyen meglepő még a szerelmem gyilkosát is sikerült megtalálnom de elmenekült a rohadék ,no nem baj gondoltam akkor még . Végül a az őrök egyszerre csaptak le minden fekete piacon üzletelőre s a csomópontokra is , a szolgálataimért , cserébe szabadságot és persze egy pár sebet kaptam.  A bűnös múltammal hátam mögött rendes munkát már nem vállalhattam így el kellett kezdjek lopni s csalni újra hogy életben maradjak. 25 éves koromban már sokkal több csapatos "munkát" csiáltam ilyen volt egy egész szobor park kifosztása vagy egy két pajzán festmény el lopása is ám miután ezeket megtettem és mivel mindig el tudtam sikálni az ügyet ha bajba került egy társam így a srácok elkezdtek egy a lovagok neve előtt lévő tisztséggel illetni ami a Sir volt mert olyan szépen loptam csaltam hazudtam mint egy igazi nemes pap. Ám amikor egy nagyobb dobásra készültem pár másik tolvajjal  a többi tolvaj elárult és megbélyegezett  az arcomra égették hogy "Mad" ezzel az arccal tovább már nem mutatkozhatok így fel kellett vennem a teljes arcot takaró maszkot. S most a jelenben egy bujdosó tolvaj ki bármire kapható itt áll előttetek. Kérdem én milyen csodás is az első szerelem ? -Sir Ookami

2Ookami by Sir Ookami Empty Re: Ookami by Sir Ookami Sat Jul 09, 2016 1:20 pm

Nito

Nito
Admin

Kedves Ookami!
Örülök, hogy sikerült az előtörténetet százszor jobbra varázsolni, így már nyugodt lélekkel elfogadom. Mosolygós nap A sok tolvajlásból kisebb vagyonra tettél szert, amivel képes voltál felszerelésre szert tenni és még további 10 lelked is maradt a Szerencsés érméddel együtt.
A pontjaidat ide kattintva oszthatod el és két tolvajlás vagy kimagyarázás között nyugodtan benézhetsz pár kalandra is.

https://darksoulsfrpg.hungarianforum.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum