Dark Souls FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Souls világán alapuló fórumos szerepjáték.


You are not connected. Please login or register

Fontos !!!!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Fontos !!!! Empty Fontos !!!! Thu Aug 04, 2016 4:38 pm

Sir Ookami

Sir Ookami

Mivel tetszenek az írások a fórumon ezért úgy gondoltam ,hogy a WATTPAD nevű könyv író oldalon összefűzném a történeteinket egy rendes kis kalandos regénnyé Boldog nap epizódikusan persze. DE persze kérném mindenki bele egyezését . Természetesen feltüntetném az írót aki az adott szöveget írta ha szeretné ha pedig nem akkor nem tüntetném fel. de aki nem szeretne belekerülni azt természetesen ismeretlen harcos / varázsló / stb ként tüntetném fel .
Amúgy ezzel az oldalt is próbálnám kicsit népszerűsíteni mert szerintem több emberrel jobb lenne és ezen az oldalon pedig sok a jó és tehetséges író akik nem biztos hogy értenek az frpg-k hez Boldog nap szóval ennnyi

2Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Thu Aug 04, 2016 4:47 pm

Nito

Nito
Admin

Enyémet nyugodtan felhasználhatod.

https://darksoulsfrpg.hungarianforum.com

3Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Thu Aug 04, 2016 4:54 pm

Sir Ookami

Sir Ookami

Köszönöm ez eddig 1 . nito el is linkelem amit gondoltam : https://www.wattpad.com/myworks/80507364-egy-f%C3%B3rumos-rpg-csapat-kalandjai itt megtalálod az alap ötlet és az oldalt is .

4Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Sun Aug 07, 2016 1:18 am

Zioverra Kane

Zioverra Kane

Az enyémet is felhasználhatod. Plussz vannak régi frpg-s történeteim elmentve, majd mesélj mi ez az összefűzős dolog Mosolygós nap

5Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Sun Sep 04, 2016 12:29 pm

Sir Ookami

Sir Ookami

Szeretném ha erre mindenki írna valamit plzs mert akkor könnyebben elkezdhetném már .

6Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Sun Sep 04, 2016 12:56 pm

Cocytus

Cocytus

pipa

7Fontos !!!! Empty Re: Fontos !!!! Sun Sep 04, 2016 1:01 pm

Sir Ookami

Sir Ookami

okay

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum